Uudised

Varnja Kalalaat 2018

Oleme taas paika pannud Varnja Kalalaada toimumise aja. Neljas kalalaat toimub 28.aprillil 2018.

Ootame registreeruma kala, kalasaaduste ja kalastustarvete müüjaid, samuti käsitöö, tööstuskaupade ning istikute pakkujaid.

Registreerumiseks palume ühendust võtta peipsitulevik@gmail.com või telefonil 518 1125. Registreerumise kinnitab osalustasu tasumine MTÜ Peipsi Tulevik pangakontole.

Lisainfo laadaprogrammi, esineja ning muu info kohta lisandub jooksvalt.

Advertisements

Varnja Kaluritepäev 2017 piltides

Meeleolukas ja tiheda kultuuriprogrammiga Varnja Kaluritepäev 2017 on selleks korraks peetud.

Esiesid Alatskivi Kunstide kooli laululapsed, toimus Eva Mitreikina kontsert ning õhtune simman Viru Muusikute saatel. Meeleolu tagasid erinevad laadakauplejad ning suur lasteala, kus sai näomaalinguid lastele ning Varnja ettevõtjate toel tasuta batuudid lastele.

 

Varnja Kaluritepäev 2017

15.juulil Varnjas Kaluritepäev! Ootame kõiki kontserte kuulama, jalga keerutama simmanil, osalema laadamelus ning kaasa mõtlema küla mõttetalgutel. Lastele mitmeid erinevaid tegevusi!

Üritus on kõigile tasuta!

Kui soovid tulla laadale oma käsitööd või aiasaaduseid müüma, võta ühendust: peipsitulevik@gmail.com või telefonil 5668 1154.

Varnja Kaluritepäev 2017

MTÜ Peipsi Tulevik Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toel korraldab 15.juulil Varnjas piirkonna elanikele nn külapäeva ehk Varnja Kaluritepäeva 2017.

Toimuvad erinevad üritused, millest informeerime siin ja Facebookis jooksvalt. Alanud on registreerumine laadale: peipsitulevik@gmail.com

Pildigalerii: Varnja Kalalaat 2017

Kui 22.aprilli hommikul, mil oli kohekohe toimumas vahva Varnja Kalalaat, vaatas aknast vastu tihe lumesadu, puhus kõle tuul ja temperatuur konte ei soojendanud, oli usk ürituse õnnestumisse kahtlev.

Sellegipoolest oli korraldusmeeskond varavalgest saati kohal liiklust reguleerimas, laadalisi kohtadele juhendamas ja infot jagamas. Kahjuks väga palju kauplejad jätsid tulemata ega ka teavitanud sellest. Võtame sellest õppust ja järgmise aasta laadaks valmistudes teeme muudatusi registreerumise ja osalemise reeglites-põhimõtetes.

Kella 10ks aga oli lumesadu ammuilma lõppenud ja pilved taandumas Venemaal. Vastu vaatas selge sinine taevas ja säras päike.

Korraldajate poolt suur tänu kõigile kohale tulnud kaupmeestele ning laadamelu nautima saabunud külastajaile. Loodame, et jäite üritusega rahule ning tagasiside meile on väga oodatud.

Kohtumiseni järgmisel aastal!